Bobutės paskola logotipas

Bobutės Paskola apžvalga

Paskolos suma:
Laikotarpis:
Daugiau rezultatų

Aprašymas

Bobutės paskola veikia daugiau nei 10 metų bei yra viena žinomiausių greitųjų kreditų paskolų tiekėjų. Paskolas gali suteikti nuo 50eu iki 10 000eu su maržomis nuo 6,5%. Minimalus paskolų grąžinimo terminas yra 3 mėnesiai, o maksimalus – 72 mėnesiai. Svarbu atkreipti dėmesį, kad skolinantis nedideles pinigų sumas (pvz 100eu), maksimalus leidžiamas terminas bus trumpesnis. Įmonė taiko itin mažą. 1ct sutarties sudarymo mokestį, tačiau paskolos administravimas kainuos 0,75% kas mėnesį. Manau apie Bobutės paskolą esate girdėję ir žinote, kad ji Lietuvoje dirba ne pirmus metus todėl turi nemažai patirties atsirenkant savo klientus, kuriems suteikia paskolas.

Bobutės Paskola skiria didelį dėmesį atsakingam skolinimui. Norint gauti paskolą, turite būti Lietuvos pilietis su tvarkinga kredito istorija (neturėti pradelstų mokėjimų kitiems kreditoriams), turėti pastovias pajamas ir bent keturių mėnesių nepertraukiamą darbo stažą. Taip pat jūsų jau turimų įsipareigojimų mėnesinės įmonos negali viršyti 40% jūsų pajamų.

Kaip pasiimti paskolą

Internetu

Paprasčiausias būdas gauti paskolą yra apsilankyti Bobutės paskola puslapyje, paskolos skaičiuoklėje pasirinkti norimą pasiskolinti sumą bei laikotarptį ir paspausti „Gauti paskolą”.

Bubutės paskola paskolos skaičiuoklė


Tuomet būsite nukreiptas į registracijos/prisijungimo langą. Jei jau turite paskyrą, tuomet tiesiog prisijunkite ir užbaikite paskolos paraiškos formą. Jei dar neturite paskyros, galite pasirinkti kokiu būdu norite registruotis: Smart-ID arba mobilusis parašas reikalaus minimalios asmeninės informacijos – jūsų asmens kodo, telefono nr. bei elektroninio pašto, o visą likusią informaciją surinks automatiškai. Paprasta registracija reikalaus daugiau detalių apie jus bei pervesti 1ct kreditoriui, kad būtų patvirtinta jūsų tapatybė. Pabaigus registraciją/prisijungimą, užbaikite pildyti paskolos formą. Jei šį prašymą atlikote darbo valandomis, greitu metu turėtumėte sulaukti atsakymo dėl paskolos suteikimo, po kurio seks pinigų pervedimas į jūsų sąskaitą.

bobutės paskolą registracijos forma

Pasirašant sutartį padalinyje

Šiek tiek logistiškai mažiau patogus būdas gauti paskolą yra nuvykimas į įmonės padalinį, kurį rasite adresu: Žalgirio g. 90. Vilnius, kuriame konsultantas galės jus supažindinti su sąlygomis ir suformavus paskolos paraišką – galėsite ją pasirašyti. Nepamirškite su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Sutarties sudarymo būdai

Sudaryti sutartį su bendrove galima ir internetu naudojant verifikuotą Smart-ID, mobilaus parašo funkcionalumą arba atliekant vieno cento pavedimą, kuris leis patvirtinti savo tapatybę kreditoriui. Taip pat sutartį galima pasirašyti gyvai nuvykus į įmonės padalinį.

Pinigų išmokėjimo greitis

Bobutės Paskola dirba kiekvieną dieną nuo 7 iki 22 val, tad patvirtinus jūsų paraišką, jūsų paskolos prašymas su norima suma iškeliaus į jūsų sąskaitą vos kelių minučių bėgyje. Jeigu sąskaita yra Swedbank arba SEB bankuose, pinigus gausite tuoj pat, o jei esate kito banko klientas – tuomet jums galios standartinis tarpbankinių pavedimų apdorojimo laikas.

Įmokų vėlavimas ir delspinigiai

Vėluojant pervesti įmokas, bendrovė pradeda skaičiuoti 0,05% delspinigius nuo negrąžintos įmokų sumos už kiekvieną pradelstą dieną po kredito mokėjimo datos: jeigu turite pervesti 100eu kreditoriui pagal paskolos mokėjimo grafiką, tačiau negalite atlikti mokėjimo – kiekviena pradelsta diena jums kainuos 0.05eu. Taip pat inernete apstu nusiskundimų, teigiančių, kad Bobutės Paskola yra perdavusi skolas išieškoti antstoliams be jokių papildomų įspėjimų. Tad kaip ir su bet kokiu finansiniu įsipareigojimu, ji matote, kad. galite vėluoti su įmokomis, nedelskite ir kreipkitės į paskolinusią bendrovę, paaiškinkite situaciją ir bandykite atrasti bendrą susitarimą.

Išankstinis grąžinimas

Bendrovė leidžia grąžinti paskolas anksčiau nustatyto termino be jokių papildomų mokesčių. Jeigu nuspręstumėte pasinaudoti pasiūlymu – palūkanos būtų paskaičiuotos dienos tikslumu, tad jas reiktų sumokėti tik nuo paskolos gavimo iki jos grąžinimo dienos.

Refinansavimas

Jeigu turite daugiau nei vieną kreditą arba esate nepatenkinti dabartinio kredito sąlygomis – refinansavimas yra puiki paslauga, leidžianti sugrupuoti esamas paskolas po vieną arba pakartotinai susitarti dėl paskolos sąlygų. Bobuės Paskola siūlo refinansuoti:

  • Lizingus,
  • Greituosius kreditus,
  • Paskolas iš kredito unijų,
  • Kredito linijų paskolas,
  • Paskolos iš kitų bankų.
Refinansavimas

Vertinimas

Rekvizitai.lt: 4.2/10 (201 įvertinimas).
Facebook.com: Nėra.
Google: 3.7/5 (3 įvertinimai).

Bobutės paskola rekvizitai ir kita informacija

Bobutespaskola.lt produktas priklauso UAB „BnP Finance“. Įmonės kodas: 302447985.

UAB „BnP Finance“ kontaktiniai duomenys:
Adresas: Ukmergės g. 126, LT-08100 Vilnius
Tel. nr +370 700 80070
El. paštas: info@bobutespaskola.lt
Facebook: Bobutės paskola

„Bobutės paskola“ darbo laikas:
Paskolų išdavimas:
7.00 – 22.00 val.

Klientų aptarnavimo skyrius:
Darbo dienomis 8.00 – 22.00 val.
Šeštadieniais 10.00 – 19.00 val.
Sekmadieniais 10.00 – 19.00 val.

Bobutės Paskola

Kitų kreditorių apžvalgos​

Cookie Consent with Real Cookie Banner