Finbee logotipas

Finbee apžvalga

Paskolos suma:
Laikotarpis:
Daugiau rezultatų

Aprašymas

Finbee yra viena iš seniausių Lietuvoje įsteigtų tarpusavio skolinimosi platformų, leidžianti pasiskolinti nuo 300 iki 25 000 eurų du marža nuo 7%. Skolinantis pinigų, vertėtų kreiptis į skolinimosi platformas, nes jos, dažnu atveju, pasiūlo mažesnes palūkanas lyginant su greitaisiais kreditais. Žinoma, procesas norint gauti paskolą užtrunka ilgiau, tad nereiktų tikėtis, jog paskola bus suteikta tą pačią dieną. Finbee skolina ne jaunesniems nei 18 metų Lietuvos piliečiams, kurių mėnesinė kredito įmokų suma sudaro ne didesnė nei 40% dalis gaunamų pajamų.

Kaip pasiimti paskolą

Nuėję į Finbee puslapį, iškart pastebėsite dešinėje pusėje esančią paskolos skaičiuoklę. Norint gauti paskolą, pasirinkite norimą paskolos sumą ir terminą Finbee.lt puslapyje. Rekomenduojame būtinai peržiūrėti preliminarias sąlygas, kurias galite rasti po „Pildyti paraišką mygtuku, ir atkreipti dėmesį į jums pervedamą paskolos sumą. Jei paskolos sąlygos jus tenkina, įveskite savo elektroninį paštą ir tuomet galite paspausti „Pildyti paraišką”. Atlikę šį veiksmą, būsite nukreipti į paskolos paraiškos formą, kurioje reikės nurodyti savo vardą, pavardę, asmens kodą, telefono numerį bei sugalvoti slaptažodį. Supildę šiuos duomenis bei sutikę su „Finbee” paslaugų sąlygomis, taisyklėmis bei duomenų tvarkymo taisyklėmis, spauskite „Toliau” ir užbaikite pildyti duomenis apie savo finansinę padėtį bei gyvenamosios vietos adresą. Tai atlikę, galėsite galutinai pateikti duomenis „Finbee”.

Po pareiškos pateikimo, vienos dienos darbo bėgyje, jūsų nurodytu telefono numeriu su jumis susisieks „Finbee” specialistai bei informuos apie paskolos sprendimą. Teigiamu atveju su jumis bus suderintos galutinės paskolos sąlygos ir jūsų paskola bus patalpinta investuotojams. Po sėkmingo investavimo, 2 – 3 darbo dienų bėgyje, pinigai bus pervesti į jūsų banko sąskaitą.

Sutarties sudarymo būdai

Tarpusavio skolinimosi platforma neturi klientų aptarnavimo vietų, kuriose galėtų priimti klientus. Vienintelis būdas sudaryti sutartį yra užpidlyti paskolos paraišką internetu.

Pinigų išmokėjimo greitis

Sprendimą dėl paskolos suteikimo bendrovė priima per vieną darbo dieną. Paskolą klientas išmoka ne vėliau kaip po 2 – 3 darbo dienų po paskolos sutarties pasirašymo. Kai paskolos suma yra didesnė nei 5000eu, paskolos išmokėjimas gali užtrukti iki savaitės laiko.

Įmokų vėlavimas ir delspinigiai

Jei susiduriate su sunkumais ir manote, kad galite vėluoti, vertėtų susisiekti su „Finbee” ir susitarti dėl galimų vėlavimo sąlygų. Jeigu to nepadarysite ir pradelsite įmoką daugiau nei 3 dienas, jums nebus pritaikyta nuolaida atsiskaitymo rizikos valdymo mokesčiui. Taip pat privalėsite padengti kitas su skolos administravimu susijusęs išlaidas (antstolių, bylinėjimosi ir pan) bei vėluodami apmokėti, papuolate į skolininkų sąrašą ir ateityje gali būti sudėtinga gauti kitą paskolą su prasta kredito istorija.

Išankstinis grąžinimas

Pilnas ar dalinis išankstinis grąžinimas yra nemokamas, kai grąžinama paskolos suma yra mažesnė nei 2320eu. Jeigu norite grąžinti daugiau nei minėta suma, bendrovė gali reikalauti sumokėti kompensaciją. Kompensacijos dydis priklauso nuo likusios paskolos termino – jeigu iki paskolos galo liko mažiau nei metai, tuomet „Finbee” reikalaus 0,5% kompensacijos , o jeigu liko ilgiau nei metai – 1%.

Refinansavimas

„Finbee” platformoje taip pat galite pasiimti refinansavimo paskolas, kurių sąlygos yra panašios kaip ir vartojimo kreditų: reklamuojamos maržos nuo 7%, o skolinamos sumos nuo 300eu iki 25 000 eu. Jegu vargina aukštos palūkanos esamuose kredituose arba paskolas esate pasirašę su per daug ambicingais laikotarpiais, pildykite refinansavimo paraišką ir gausite skaidrias sutarties sąlygas bei galėsite palyginti perėjimo į „Finbee” naudą. Jei per 14 dienų apsigalvosite dėl refinansavimo paskolos, ją galėsite grąžinti be jokių papildomų mokesčių. Taip pat jei nuspręsite paskolos eigoje grąžinti ją ankščiau – tą galėsite padaryti nemokamai.

Vertinimas

Lyginant tarpusavio skolinimosi platformas Lietuvoje, „Finbee” yra viena žinomiausių, kuri yra išdavusi paskolų daugiau nei už 550 000 000 eu. Taip pat ji turi daugiau nei 20 000 investuotojų tad nieko nuostabaus, kad daugelis paskolų finansavimą gauna jau tą pačią dieną. Nors paskolų maržos nėra tokios aukštos kaip greitųjų kreditų bendrovių, čia yra taikomas vienkartinis sutarties pasirašymo mokestis bei mėnesiniai administravimo mokesčiai, kuriuos susumavus bendrovė patampa nebe tokia patraukli imti paskolą.

Rekvizitai.lt: 5.9/10 (242 įvertinimai).
Facebook.com: Nėra.
Google: 3/5 (15 įvertinimų).

Rekvizitai ir kita informacija

Finbee produktas priklauso Finansų bitė, UAB įmonės kodas 304051511

kontaktiniai duomenys:
Adresas: Vilniaus g. 4-10, LT-01102 Vilnius
Tel. nr: +370 (5) 219 9529
El. paštas: privatiems@finbee.lt
Facebook.com: finbee.finance

darbo laikas:
I – IV – 8:00 – 20:00
V – 8:00 – 17:00
VI -VII – 10:00 – 16:00

Finbee

Kitų kreditorių apžvalgos​

Cookie Consent with Real Cookie Banner