Fjord Bank logotipas

Fjord Bank apžvalga

Paskolos suma:
Laikotarpis:
Daugiau rezultatų

Aprašymas

Fjord bank yra neseniai iš Norvegijos atkeliavęs, ir Lietuvoje veiklą pradėjęs, specializuotas paskolų ir indėlių bankas. Bendrovės puslapis modernus tad patogu naudotis, taip pat labai lengva ir greita registracija. Paskolos išduodamos nuo 1000 iki 20 000eu, kurių maržos prasideda nuo 5%, o mėnesinis administravimo mokestis 0.4%. Nors iš pirmo žvilgsnio bendrovės paskolų sąlygos atrodo patraukliai, reikėtų atkreipti dėmesį jog banko paskolos gavimo procesas yra ilgesnis bei yra taikomas fiksuotas minimalus 7eu administravimo mokestis, kuris, imant mažesnes paskolas, išpučia jų kainą.

Paskolai gauti reikia turėti gerą kredito istoriją, neturėtų pradelstų mokėjimų, būti bent 21 metų, taip pat turėtų keturių nepertraukiamų mėnesių darbo stažą, bei, išskirtinai Fjord bank, reikalauja, kad jūsų grynosios mėnesio pajamos būtų ne žemesnės nei 500eu bei turimi įsipareigojmai ir būsimos paskolos įmokos negali viršyti 40% jūsų pajamų.

Kaip pasiimti paskolą

Norint gauti paskolą internetu, reikia nueiti į Fjord Bank svetainę, pasirinkti norimą paskolos tipą, sumą bei laikotarpį. Būtinai įsivertinkite būsimas palūkanas ir mėnesines įmokas pateiktuose preliminariose sąlygose ir, jei jos tenkina, galite pradėti pildyti paraišką.

Jūsų bus prašoma supildyti savo asmeninius duomenis: vardas, pavardė, telefono numeris, el. paštas bei adresas. Taip pat informacija apie pajamas, įsipareigojimus bei šeimyninę padėtį. Baigus pildyti formą ir ją pateikus, būsite paprašytas patvirtinti savo tapatybe mobiliuoju parašu ar tiesioginiu vaizdo perdavimu. Įprastai kreditorius prašymys išnagrinėja iš karto, tad gavę teigiamą atsakymą, paskolos sutartį galėsite pasirašyti iškart pasinaudodami verifikuotu SmartID, mobiliiu parašu arba, jeigu tapatybę tvirtinote naudodami video kamerą, suvesdami kodą, kurį būsite gavę tapatybės patvritinmo metu. Po sutarties Fjord bank įsipareigoja pervesti jums pinigus per dvi darbo dienas, tačiau daugelis vartotojų pingus gauna jau tą pačią dieną.

Sutarties sudarymo būdai

Sutartis gali būti sudarom tik dviem būdais: pasirašant verifikuotu SmartID arba mobiliuoju parašu.

Pinigų išmokėjimo greitis

Dažniausiai pinigai pervedami tą pačią dieną, tačiau kai kuriais atvejais, dėl atskirų bankų pervedimo tvarkos, pinigai sąskaitą gali pasiekti kitą dieną. Pinigus, ibesiskolinančiojo sąskaitą, Fjord bank įsipareigoja pervesti ne vėliau kaip per dvi darbo dienas nuo sutarties sudarymo dienos.

Įmokų vėlavimas ir delspinigiai

Prieš priimant bet kokį finansinį įsipareigojimą, būtinai įvertinkite savo išsimokėjimo galimybes ne tik dabar, bet ir ateityje, nes vėlavimai užtraukia papildomą finansinę naštą delspinigių forma. Fjord bank, pavėlavus sumokėti įmoką, pradeda skaičiuoti 0.05% nuo negrąžintos įmoku sumos už kiekvieną praleistą dieną. Jeigu jūsų mėnesio įmoka yra 200eu, ir jūs praleidote mokėjimą, bankas gali skaičiuoti 0.1eu delspinigius.

Išankstinis grąžinimas

Pilnas ar dalinis išankstinis grąžinimas yra nemokamas, tačiau jei grąžinama paskolos suma viršyja 2320eu – turėsite sumokėti kompensaciją. Kompensacijos dydis priklauso nuo likusio paskolos termino. Jeigu iki paskolos galo liko mažiau nei metai Fjord bank reikalaus 0,5% kompensacijos, jeigu liko ilgiau nei metai – 1%.

Refinansavimas

Vienas geriausių šio banko produktų yra Refinansavimas: sujunkite savo visas paskolas pas Fjord bank ir mėgaukitės išskirtinai žema (nuo 2.7%) metine marža. Taip pat nėra taikomi jokie sutarties sudarymo mokesčiai, o paskolos administravimas – 0,4% kas mėnesį. Vertėtų žinoti, kad refinansavimas trunka ilgiau nei įprastos paskolos išdavimas, tad, kai užpildysite paraišką ir lauksite banko atstovo skambučio, galite pradėti rinkti informaciją apie turimų įsipareigojimų likučius. Tokiu būdu sutaupysite laiko ir iškart turėsite paruoštą informaciją, kai jos paprašys Fjord bank.

Vertinimas

Fjord bank yra puiki vieta pasikolinti didesnę pinigų sumą jeigu jūs gaunate patikimas pajamas bei turite gerą kredito istoriją. Bendrovės paskolos sąlygos yra vienos iš geriausių. Jeigu turite įsipareigojimų kitoje bendrovėje, rekomenduojame užpildyti refinansavimo paskolą bei peržiūrėti pasiūlymą, taip galite sutaupyti nemažą dalį pinigų. Bankas taiko minimalius mokesčius savo paslaugoms net kai likusi paskolos suma yra mažesnė nei 1000 eurų vistiek mokėsite 7 eurus kas mėnesį už paskolos administravimą, tad vertėtų pagalvoti apie išankstinį grąžinimą ar refinansavimą.

Rekvizitai.lt: 8.5 / 10 (įvertino 95)
Facebook.com: 5 (5 balsai)
Google: 4.9/5 (55 atsiliepimai)

Rekvizitai ir kita informacija

AB Fjord Bank kontaktiniai duomenys:
Adresas: Rinktinės g. 5, LT-09234 Vilnius
Tel. nr. +370 5 251 1181
El. paštas: info@fjordbank.lt

Darbo valandos
Internetu 7:00–22:00
Konsultacijos I-V 9:00–18:00

Fjord Bank

Kitų kreditorių apžvalgos​

Cookie Consent with Real Cookie Banner