mano.bank logotipas

Manopaskola.lt apžvalga

Paskolos suma:
Laikotarpis:
Daugiau rezultatų

Aprašymas

Mano.bank arba kitiems geriau žinomas jų pirmasis produktas – ManoPaskola, nėra tik greitųjų kreditų bendrovė. Tai yra pirmoji Lietuvoje kredito unija, patapusi banku, save apibūdinanti fraze – Mums nepatiko bankininkytė todėl nutarėme ją pareginti. Įmonė savo klientams siūlo paskolas nuo 500eu su marža nuo 9%. Džiugu matyti, kad net ir būdami bankas, įmonė gali paskolas suteikti tą pačią dieną. Maksimali paskolos suma yra 25 000eu. Neįprasta yra tai, kad yra taikomas fiksuotas 7eu administravimo mokestis, kuris skaičiuojamas kiekvieną mėnesį.

ManoPaskola – kaip ir kitos bendrovės tikrina kredito istoriją – jei turėjote pradelstų mokėjimų, tikėtina, kad paskolos galite ir negauti. Žinoma reikalaujama ketverių mėnesių nepertraukiamo darbo stažo arba pajamų, gautų iš individualios veiklos patvirtinimo ne mažiau nei už pusę metų. Taip pat reikia būti vyresniems nei 21 metų.

Kaip pasiimti paskolą

Kredito formą užpildyti manopaskola.lt yra labai patogu dėl jų naujos, moderniai atrodančios internetinės svetainės. Puslapio dėšinėje pusėje matysite kredito skaičiuoklę, viršuje pasirinkus paskolos tipą, nurodžius kredito sumą ir planuojamą grąžinimo laikotarpį, gausite preliminarius skaičiavimus.

Norint gauti paskolą, spaudžiame „Pasiskolink”. Būsite nukreipti į paraiškos pildymo formą, kurioje reikės pateikti savo asmens duomenis: vardas, pavardę, telefono numeris, asmens kodas, pajamos, įsipareigojimai, šeimyninė padės. Supildžius reikiamus laukelius, būsite paprašyti patvirtinti savo tapatybę. Tą atlikti galite Smart-ID ar mobiliu parašu. Tuomet galėsite pabaigti pildyti sutarties prašymą, o pinigai į jūsų sąskaitą bus pervesti per 3 valandas (jei tai yra darbo diena nuo 8:00 iki 17:00). Po darbo valandų pinigai dažniausiai būna pervedami kitą darbo dieną.

Jeigu neturite verifikuoto Smart-ID arba mobiliojo parašo, mano.bank gali atsiųsti reikiamus dokumentus, pasinaudojant DPD kurjerių tarnyba, į jums patogią vietą. Vertėtų paminėti, kad pinigus tokiu atveju gausite per 48val nuo pasirašymo arba jūs patys galite nuvykti į mano.bank būstine adesu: S. Moniuškos g. 27, Vilnius, kur galėsite pasirašyti sutartį jums patogiu laiku, o pinigai į jūsų sąskaitą bus pervesti per 24val nuo sutarties pasirašymo.

Sutarties sudarymo būdai

Kreditorius siūlo kelis variantus, kaip galite pasirašyti kredito sutartį:

  • Mobiliu parašu
  • Verifikuotu Smart-ID
  • Užsakant sutarties pristatymą ir pasirašymą per DPD kurjerių tarnybą
  • Mano.bank skyriuje

Pinigų išmokėjimo greitis

Paskolas pasirašant internetu, pasinaudojus Smart-ID ar mobiliu parašu, pinigus gausite per 3 darbo valandas. Reikėtų atkreipti dėmesį, kad jų darbo laikas yra 8:00 – 17:00. Atvykus į „Mano bankas” padalinį ir pasirašius sutartį jame, pinigus jums perves per 24 valandas nuo sutarties pasirašymo, o naudojantis kurjerio paslaugą – pinigų gali tekti palaukti iki 48 valandų nuo sutarties pasirašymo.

Įmokų vėlavimas ir delspinigiai

Pagal kredito sutartį „Mano paskola” klientams pavėlavus atlikti mokėjimą, pradedama skaičiuoti 0.05% dydžio delspinigius nuo praleistos sumokėti įmokų sumos. Tad jeigu jūsų mėnesio įmoka yra 100eu ir jūs vėluojate atlikti mokėjimą, jums bus pradedami skaičiuoti 0.05eu delspinigiai kasdien. Nors tai ir atrodytų maža delspinigių suma, bet visada rekomenduojama kreiptis į kredito bendrovę prieš vėlavimus. Neretai galite susitarti dėl mokėjimo perkėlimo bei sumažinti tikimybę, kad jūsų įsisklinimą perduos išieškoti paskolų iešieškojimo bendrovėms.

Išankstinis grąžinimas

Išankstinis grąžinimas galimas tiek visai tiek daliai paskolos. Grąžinus paskolos dalį ar visą sumą, kreditorius perskaičiuos mokėjimo grafiką bei atliks galimus palūkanų ar kitų mokesčių koregavimus.

Refinansavimas

ManoPaskola reikia refinansavimo paslaugas ir mielai padengs jūsų turimus įsipareigojimu likučius. Jų reklamuojamos refinansavimo maržos prasideda nuo 9%, maksimali refinansavimo suma yra 25 000eu. Kaip ir su vartojimo paskolomis yra taikomas fiksuotas 7eu mėnesinis administravimo mokestis, bet refinansavimo sutarties pasirašymas yra nemokamas.

Vertinimas

Mano.bank sprendimas taikyti fiksuotą 7eu mėnesinį administravimo mokestį yra neįprastas tarp kitų bendrovių, tačiau suteikia daugiau aiškumo klientui. Jei skolinatės mažą pinigų sumą, šis administravimo mokestis sudaro didelę dalį mokų sumos.

Rekvizitai.lt: 5.8/10 (111 įvertinimų).
Facebook.com: 4.3/5 (12 įvertinimų).
Google:  3.8/5 (6 įvertinimai).

Rekvizitai ir kita informacija

ManoPaskolą produktas priklauso Mano bankas, AB įmonės kodas 112043081

AB „Mano bankas““ kontaktiniai duomenys:
Adresas: S. Moniuškos g. 27, Vilnius
Tel. nr. +370 5 240 9389, +370 615 53694
El. paštas: manopaskola@mano.bank
Facebook: mano.bank.Lietuva

„Mano bankas“ darbo laikas:
I – IV – 8:30 – 17:00
V – 8:30 – 16:00
VI – VII – Nedirba

Manopaskola.lt

Kitų kreditorių apžvalgos​

Cookie Consent with Real Cookie Banner