Mokilizingas logotipas

Mokilizingas apžvalga

Paskolos suma:
Laikotarpis:
Daugiau rezultatų

Aprašymas

Mokilizingas nėra vien lizingus teikianti bendrovė. Ši bendrovė siūlo platų paslaugų portfelį, tarp jų ir vartojamuosius kreditus. Įmonė siekia, kad pinigų skolinimasis taptų paprastesnis, pigesnis ir greitesnis todėl paraiškas kreditams nuo 300eu galite užpildyti internetu. Mokilizingas siūloma marža prasideda nuo 6,9%. Svarbu atkreipti dėmesį į visus mokesčius prieš pasirašant sutartį su mokilizingas: įmonė taiko 2.9% sutarties sudarymo mokestį bei 0,31% mėnesinį administravimo mokestį.

Paskolai gauti reikia būti bent 18 metų, turėti keturių nepertraukiamų mėnesių stažą bei paskolų įmokos negali sudaryti didesnės nei 40% gaunamų pajamų dalies. Žinoma, bus tikrinimama jūsų kredito istorija tad nereikėtų turėti pavėluotų mokėjimų ar įsiskolinimų.

Kaip pasiimti paskolą

Internetu

Vienas paprasčiausių būdų gauti paskolą internetu yra apsilankyti mokilizingas puslapyje ir puslapio viršuje, dešinėje pusėje, paskolos skaičiuoklėje pasirinkti paskolos tipą, sumą bei laikotarpį. Suvedus reikiamą informaciją, būtinai peržvelkite preliminarias sąlygas bei įsivertinkite mėnesines įmokas prieš imdami paskolą. Jei sąlygos atrodo tinkamos, spauskite „Gauti paskolą” ir pradėsite paskolos prašymo procesą. Jei tai ne pirmas kartas imant paskolą iš mokilizingas, prisijunkite prie savo paskyros. Jeigu paskyros dar neturite, reikės užpildyti informaciją apie save. Mokilizingas prašys jūsų duomenų: vardo, pavardės, telefono nr., elektroninio pašto, o sekančiame žingsnyje – daugiau informacijos apie jūsų pajamas, įsipareigojimus bei ar esate vedęs/ištekėjusi, ar turite vaikų. Supildžius visą norimą informaciją, būsite paprašytas pasirašyti sutartį.

Telefonu

Jei paskolos paėmimas interntu nėra jums tinkamas sprendimas, galima paskolos paraišką užpildyti paskambinus į klientų aptarnavimo skyrių telefonu: +370 700 700 80.

Paypost arba Inbank klientų aptarnavimo skyriuje

Jei paskolos ėmimas per atstumą jums netinka, galite atvykti į Paypost arba Inbank skyrių. Atvykus informuokite darbuotoją, kad jus domina mokilizingas vartojimo kreditas ir konsultantas patikrins jūsų informaciją bei greitai jus informuos ar paskola jums gali būti suteikta.

Sutarties sudarymo būdai

Mokilizingas sudaro sutartis keliais būdais:

  • Internetu, kai užpildote paraišką jų puslapyje ir gavę patvirtinimą pasirašote mobiliu parašu arba Smart-ID programėle,
  • Telefonu – paskambinus +370 700 700 80 konsultantas užpildys sutartį ir informuos jus apie tolimesnį procesą,
  • Paypost arba Inbank skyriuose

Pinigų išmokėjimo greitis

Mokilizingas yra viena iš greičiausiai Lietuvoje vartojimo paskolas suteikiančių bendrovių. Dažniausiai vartojimo paskolos suteikiamos per 30 minučių nuo sutarties pasirašymo. Svarbu paminėti, kad bendrovė paraiškas priima darbo dienomis ir savaitgaliais iki 22:00.

Įmokų vėlavimas ir delspinigiai

Prieš pasirašant bet kokį finansinį įsipareigojimą, būtinai įsivertinkite ar galėsite laiku atlikti mokėjimus. Kitu atveju kredito bendrovė pradės skaičiuoti delspinigius. Mokilizingas atvrju tai būtų ne daugiau nei 0,05% nuo pradelstos sumokėti sumos. Jeigu jūsų įmoka yra 200eu, kiekviena praleista sumokėti diena jums kainuotų  0,1eu. Nors tai ir neatrodo didelė suma, visada rekomenduojame susisiekti su kredito bendrove ir paprašyti įmokos nukėlimo ar atostogų, nes vėluojant atlikti mokėjimus, rizikuojate susigadinti kredito istoriją. Vėluojant atlikti daugiau nei vieną mokėjimą arba vėluojant ilgesnį laiką, kreditorius gali nutraukti paskolos sutartį ir likusį įsiskolinimą perduoti išieškoti antstoliams.

Išankstinis grąžinimas

Jūs turite teisę grąžinti visą ar dalį paskolos bet kuriuo laiku, tačiau teks sumokėti iki grąžinimo dienos paskaičiuotas palūkanas, sutarties administravimo mokestį bei delspinigius. Taip pat ir kitus mokesčius, jei tokie buvo paskaičiuoti. Norėdami grąžinti paskolą turėsite raštu pranešti Inbank. Tai turite padaryti ne vėliau nei 10 kalendorinių dienų iki grąžinimo datos, kad būtų apskaičiuotia tiksli pinigų grąžinimo suma. Bendrovė už vartojimo paskolos, ar jos dalies, grąžinimą ankščiau laiko nustatyto termino papildomos kompensacijos nereikalauja.

Refinansavimas

Deja, bendrovė nesiūlo refinansavimo paslaugos.

Refinansavimas

Vertinimas

Mokilizingas išsiskiria iš kitų greitųjų kreditų galimybe suteikti paskolas per trumpą laiką. Net ir savaitgaliais. Džiugu matyti, kad bendrovės reklamuojamos maržos nėra didelės, tačiau turėjimas ir paskolos sudarymo mokesčiai bei mėnesinio administravimo mokesčiai gali suklaidinti klientus. Jeigu jums pinigų reikia čia ir dabar – Mokilizingas yra geras pasirinkimas, tačiau jei turite gerą kredito istoriją, pinigų galite palaukti – vertėtų užpildyti paraiškas ir kitose bendrovėse, kurios, galimai, gali turėti patrauklesnes sąlygas.

Rekvizitai.lt: 8.7/10 (167 įvertinimai).
Facebook.com: Nėra.
Google: 2/5 (4 įvertinimai).

Rekvizitai ir kita informacija

Mokilizingas produktas priklauso AS Inbank filialas įmonės kodas 305340173

kontaktiniai duomenys:
Adresas: Kareivių g. 11B, 09109, Vilnius
Tel. nr: +370 700 70080
El. paštas: info@inbank.lt
Facebook.com: @InbankLietuva

darbo laikas:
I – V – 8:00 – 19:00

Mokilizingas

Kitų kreditorių apžvalgos​

Cookie Consent with Real Cookie Banner