SAVY logotipas

SAVY apžvalga

Paskolos suma:
Laikotarpis:
Daugiau rezultatų

Aprašymas

Lietuvoje „SAVY” yra viena seniausių ir žinomiausių tarpusavio skolinimosi platformų. Turėdami didelį žinomumą ir ilgametę patirtį, jie yra pritraukę nemažai investuotojų, o tai bendrovei leidžia greitai surinkti reikiamą finansavimą jūsų norimai paskolos sumai. Paskolos suteikiamos nuo 300eu iki 30 000eu. Galima pasikolinti vartojimo poreikiams, būsto remontui, mašinai ar net verslo plėtrai. Įmonė taiko vienkartinį 4.7% tarpininkavimo mokestį bei 0.29% mėnesinį administravimo mokestį, bei maržas nuo 5%. Kaip ir su kitomims tarpusavio skolinimosi platformomis prašant paskolos, galima tikėtis mažesnių palūkanų, lyginant su greitūjų kreditų bendrovėmis ir lankstesnio kredito istorijos vertinimo, nei pvz lyginant su bankais, tačiau kredito gavimo procesas dažnu atveju yra ilgesnis.

Norint gauti paskolą, bus tikrinama jūsų kredito istorija. Reikia būti bent 18 metų, turėti keturių nepertraukiamų mėnesių nepertraukiamą darbo stažą su oficialiomis pajamomis bei paskolų įmokos negali sudaryti didesnę nei 40% jūsų gaunamų pajamų dalį.

Kaip pasiimti paskolą

Norint pasiskolinti pinigų, reikia apsilankyti Savy tinklalapyje. Dešinėje puslapio pusėje nurodykite norimą paskolos sumą ir laikotarpį, būtinai įsivertinkite preliminarias sąlygas ir jų naštą jums. Jei sąlygos atrodo jums tinkamos, galite pradėti paskolos paraiškos teikimą spausdami „Gauti paskolą”. Prieš paraiškos pildymą jūsų paprašys prisijungi arba prisiregistruoti. Jei jau turite Savy paskyrą, tiesiog prisijunkite ir baikite pildyti prašymą. Neturint paskyros formos, suveskite savo asmens duomenis. Būsite paprašyti nurodyti savo banko sąskaitą, pajamas bei šeimyninę padėti. Pateikus prašymą teks sulaukti kol ją peržiūrės ir įvertinsi Savy specialistas. Gavus teigiamą atsakymą, pinigus turėtumėte gauti 3 darbo dienų bėgyje, tačiau dažnai vartotojai pinigus gauna ir tą pačią dieną.

Sutarties sudarymo būdai

Sutartį su Savy galima sudaryti tik internetu. Jums taip pat reikės atlikti 0,06 eu pavedimą, kad patvirtintumėte savo tapatybę. Norint pasiimti paskolą, reikia turėti pakankamai pinigų banko sąskaitoje, kad galėtumete atlikti pavedimą.

Pinigų išmokėjimo greitis

Reikia suprasti, kad savy nėra greitųjų kreditų bendrovė, tad gavus teigiamą paskolos atsakymą, įmonė gali pinigus pervesti 3 darbo dienų bėgyje. Žinoma, kaip ir kiti konkurentai, bendrovė stengiasi pinigus pervesti kuo greičiau todėl labai tikėtina, kad pinigus gausite tą pačią dieną.

Įmokų vėlavimas ir delspinigiai

Visada rekomenduojama susisiekti su kredito įmonėmis ir informuoti apie vėluojančius mokėjimus ir bandyti susitarti dėl įmokų atidėjimo. Jei nepavyktų susitarti arba nebandėte informuoti bendrovės bei praleidote mokėjimą, Savy gali pradėti skaičiuoti delspinigius, kurie yra 0,05% per dieną nuo praleistos sumokėti sumos. Jeigu jūsų įmoka yra 100eu, tai kiekviena vėlaimo diena jums papildomai kainuos 0,05eu. Taip pat vėluojant paskolos gavėjo asmens duomenys yra patalpinami ir perduodami UAB Creditinfo Lietuva bei UAB Scorify sistemoms. Jeigu toliau nėra sumokami įsiskolinimai, bendrovė po 40 – 45 dienų pradeda ikiteisminio skolų išieškojimo procesą.

Išankstinis grąžinimas

Jei nuspręstumėte grąžinti paskolą ankščiau laiko, bendrovė taiko jokių papildomų mokesčių. Reikės sumokėti tik susikaupusias palūkanas bei administravimo mokesčius iki grąžinimo dienos.

Refinansavimas

Kai turite kitų įsipareigojimų, neretai verta pagalvoti apie refinansavimą perkeliant kelias ar netgi vieną paskolą pas kitą bendrovę. Tokiu būdu galite gauti pigesnę paskolą. Savy siūlo refinasavimo paslaugas su maržomis nuo 5% ir mėnesiniais 0.29% administravimo mokesčiais. Lyginant su kitomis bendrovėmis, vertėtų pasiskaičiuoti, jog Savy taiko 4.7% vienkartinį tarpininkavimo mokestį, kai dauguma kitų paskolų bendrovių refinansavimo paskolos sutartis sudaro nemokamai.

Vertinimas

Daugelio vartotojų vertinimu Savy yra labai sukalbama bendrovė. Paskambinus klientų aptarnavimui, jie visada maloniai pakonsultuos, o turint problemą – stengsis ją kuo greičiau išspręsti. Kaip ir su kitomis tarpusavio skolinimosi platformomis, dažnu atveju paskolų maržos būna mažesnės nei kredito bendrovėse tad vertėtų užpildyti paskolos prašymą ieškant pigiausios paskolos.

Rekvizitai.lt: 6.1/10 (227 įvertinimai).
Facebook.com: 4.0/5 (84 įvertinimai)
Google: 4.1/5 (10 įvertinimų).

Rekvizitai ir kita informacija

SAVY prekės ženklas priklauso UAB „Bendras finansavimas“

UAB „Bendras finansavimas“ kontaktiniai duomenys:
Adresas: Latvių g. 36A, LT-08113 Vilnius
Tel. nr.+370 (5) 272 0151 +442037693039
El. paštas: labas@savy.lt 

Darbo laikas:

Klientų aptarnavimo ir vertinimų komandos dirba:
I-V: 8:00-19:00 val.
VI: 10:00-18:00 val.
VII: nedirbame

Paskolų išdavimo paraiškos priimamos kiekvieną dieną nuo 07:00 iki 22:00.

SAVY

Kitų kreditorių apžvalgos​

Cookie Consent with Real Cookie Banner