TF Bank logotipas

TF Bank apžvalga

Paskolos suma:
Laikotarpis:
Daugiau rezultatų

Aprašymas

TF Bank yra internetinis paskolų bankas, atkeliavęs į Baltijos šalis, iš Švedijos. TF Bankas Lietuvoje siūlo vartojimo, automobilių bei būsto remonto paskolas, taip pat siūlo refinansavimo paslaugą. Nors Lietuvoje savo veiklą pradėjo prieš keletą metų, įmonė sėkmingai teikia skolinimo paslaugas virš trisdešimt metų. Vartojimo paskolas suteikia nuo 500eu iki 15 000eu su maržomis, kurios prasideda nuo 5% ir 0.55% mėnesiniu administravimo mokesčiu.

Spręsdama ar išduoti paskolą bendrovė tikrina kredito reitingą, tad turint nemokumo istoriją ar praleistų mokėjimų kitiems kreditoriams, paskolos tikėtis nevertėtų. Kaip ir dauguma kitų bendrovių, bankas reikalauja ketverių mėnesių nepertraukiamo darbo stažo ir paskolas išduoda tik Lietuvos piliečiams. Svarbu paminėti, kad norint gauti paskolą reikia turėti Lietuvoje registruoto banko sąskaitą. Paskolos suteikiamos vyresniems nei 22 metai bet jaunesniems nei 75 metai asmenims.

Kaip gauti paskolą

Reikėtų pradėti nuo to, kad TF Bank neturi padalinių, kuriuose būtų galima fiziškai atvykti pabendrauti su konsultantu bei pasiimti paskolą. Visą tai galite atlikti nuotoliniu būdu: nueinate į TF-Bank svetainę ir meniu pasirenkate vieną iš siūlomų paskolų tipu, pasirinkus būsite nukreipti į puslapį su daugeliui įprasta paskolos skaičiuokle.

Skaičiuoklėje pasirinkite norimą pinigų sumą bei paskolos grąžinimo terminą ir spauskite Gauti paskolą, kur būsite paprašyti prisijungti naudojantis Smart-ID, mobiliuoju parašu arba elektronine bankininkyste. Tęsiant paraiškos teikimą, jūs būsite paprašytas suvesti savo duomenis: vardą, pavardę, asmenes kodą, šeimyninę padėti bei ar dirbate pagal darbo sutartį ar turite individualios veiklos pažymėjimą. Taip pat turėsite įvesti vidutines pajamas, atskaičius mokesčius (į rankas), per paskutinius 4 mėnesius bei kitus finansinius įsipareigojimus (paskoloas, lizingai), jei tokių turite. Baigę pildyti paraišką, pateiksite ją TF Bank, kad jis išnagrinėtų jūsų prašyną. Patvirtinus prašymą, pinigus į jūsų sąskaitą perves sekančią dieną.

Jei savo tapatybe patvirtinote pervesdami 0.01ct, sutartį pasirašymui gausite savo nurodytu adresu DPD kurjerių tarnybos pagalba. Tokiu atveju turėsite susitarti dėl patogaus vizito laiko.

Sutarties sudarymo būdai

Paskolos sutartį su bendrove galima pasirašyti keliais būdais:

  • Verifikuoti Smart-ID,
  • Mobiliu parašu,
  • Užsisakant sutarties pristatymą ir pasirašymą DPD kurjerių bendrovės pagalba (sutarties pristatymą apmoka kredito bendrovė)

Pinigų išmokėjimo greitis

Net ir būdamas bankas, bendrovė stengiasi konkuruoti su greitųjų kreditų kompanijomis, tad pasirašius sutartį iki antros valandos dienos, pinigai į jūsų sąskaitą atkeliaus tą pačią dieną. Svarbu paminėti, kad taip nutiks tik tuo atveju, jeigu nėra reikalngi papildomi dokumentai. Paskolos sutartį pasirašius po antros valandos dienos ar atsiradus poreikiui patikslinti detales – pinigus kreditorius įsipareigoja pervesti per vieną darbo dieną.

Vėlavimo sąlygos ir delspinigiai

Praleidus įmoką bankas pradeda skaičiuoti 0.05% delspinigius nuo negrąžintos įmokų sumoks už kiekvieną praleistą dieną. Jeigu pagal mokėjimo grafiką turite pervesti 200eu ir praleidote sumokėti įmoką, kiekviena vėlavimo diena jums papildomai kainuos 10ct. Vėluojant apmokėti daugiau nei dvi įmokas, kreditorius nutraukia sutartį bei parsuoda jūsų įsiskolinimą skolų išieškotojams todėl visada rekomenduojame kreiptis į kreditorių prieš vėluojant sumokėti įmoką, paaiškinti situaciją bi bandyti pakeisti paskolos sąlygas arba pasiimti paskolos atostogas. Tai galite padaryti užpildžius prašymą: https://tfbank.lt/prasymu-formos. Tokiu atvėju galėsite pavėlinti savo įmoka vienu mėnesiu.

Išankstinis grąžinimas

Džiugi žinia norintiems grąžinti paskolas ankščiau, nes TF Bank netaiko papildomų mokesčių, nusprendus išmokėti paskolą ankščiau nustatyto termino. Norint grąžinti paskolą, ar jos dalį, apsilankykite jų prašymų puslapyje, atsisiųskite prašymo formą dėl kredito grąžinimo, užpildykite ir nusiųskite prašymą jų el. paštu: info@tfbank.lt .

Refinansavimas

Jei nusprendėte refinansuoti jau esampą paskolą, vertėtų peržvelgti TF Bank refinansavimo siūlomas sąlygas:

  • Paskolos suma nuo 1000eu iki 15 000 eu,
  • Laikotarpis nuo 12 iki 72 mėnesiu,
  • Metinė palūkanų norma nuo 7,9%,
  • Mėnesio administravimo mokestis nuo 0,4%,
  • Sutarties sudarymo mokestis nėra taikomas.

Papildomai jus nemokamai pakonsultuos, jei bus poreikis – galėsite pasiskolinti papildomai, bei, žinoma, galios ir ankstesni bendrovės ypatumai: mėnesio trukmės kredito atostogos kartą per sutarties laikotarpį arba galimybė grąžinti paskolą ankščiau be jokių papildomų mokesčių.

Vertinimas

Sutinkame su daugeliu klientų, kurie džiaugiasi patraukliomis paskolų sąlygomis, skolindamiesi iš TF Bank. Net ir būdamas bankas, įmonė sugeba formalumus įgyvendinti greitai bei klientams pervesti pinigus tą pačią dieną, tačiau neturi fizinės klientų aptarnavimo vietos, tad negali pasiūlyti atvykti į jų būstinę pasirašyti sutarties ar užsirašyti gyvai konsultacijai apie jų teikiamas paslaugas. TF Bank save pozicionuoja kaip skaitmeninį banką, tačiau su banku galima susisiekti telefonu arba el. paštu. Stebina tai, kad kreditorius neturi socialinių tinklų paskyrų, kuriomis taip pat galėtų aptarnauti savo klientus. Taip pat refinansavimo marža yra ganėtinai aukšta lyginant su konkurentais.

Rekvizitai.lt: Nėra
Facebook.com: Nėra
Google: Nėra

Rekvizitai ir kita informacija

Adreseas: Lvivo g. 25, 3burės LT-09320, Vilnius
El. paštas: info@tfbank.lt
Tefonas: 1899 arba +37052142310 (skambinantiems iš užsienio)

Darbo laikas:
I-V 9 – 19 val.
VI-VII Nedirba

TF Bank

Kitų kreditorių apžvalgos​

Cookie Consent with Real Cookie Banner