Vivus logotipas

Vivus apžvalga

Paskolos suma:
Laikotarpis:
Daugiau rezultatų

Aprašymas

Vivus Lietuvoje veikia jau daugiau nei 10 metų. Įmonė suteikia greituosius kreditus nuo 100 iki 15 000eu, o paskolos laikotarpiai svyruoja nuo trijų mėnesių iki septynerių metų, maržos prasideda nuo 10% bei taikomas 1.005% mėnesinis administravimo mokestis. Kuo Vivus išsiskiria iš kitų konkurentų, tai kad kreditą galima pasiimti keliais būdais, jūsų kredito paraišką išnagrinėja nemokamai. Taip pat paskolą galima pasiimti grynaisiais pinigais, Paypost skyriuje bei pinigus suteikia per 10min, jeigu paraišką patvirtina ir esate SEB, Citadelė ar Šiaulių bankas klientas. Svarbu žinoti, kad nors ir paraišką galite užpildyti visą parą, pinigų pavedimai atliekami darbo dienomis 8:00 – 20:00, o savaitgaliais 10:00 – 19:00.

Kaip ir kiti kreditoriai, Vivus patikrina jūsų kredito istoriją, tad jei esate skolininkų sąraše, paskolos tikėtis nereikėtų. Privalote būti pilnametis Lietuvos pilietis bei turėti lietuvišką banko sąskaitą. Jei dirbate pagal darbo sutartį būtinos nepertraukiamos 4 mėnesių pajamas, o jei darbuojates su individualia veikla – pagrįsti pajamas už pusę metų. Verta paminėti, kad kreditorius pakankamai lanksčiai suteikia paskolas, jas išduoda ir dirbantiems užsienyje.

Kaip pasiimti paskolą

Internetu

Apsilankę „Vivus” puslapyje, iškart pastebėsite paskolos skaičiuoklę. Pasirinkus norimą paskolos sumą, paspaudę „Gauti pasiūlymą”, būsite paprašytas prisiregistruoti jų sistemoje. Jei jau esate prisiregistravę, galite tiesiog prisijungti puslapio viršuje dešinėje paspaudus „Prisijungti”. Jei paskyros neturite – reikės suvesti savo asmens duomenis bei sugalvoti slaptažodį. Būtinai naudokite savo tikrą telefono numerį, nes bus išsiųstas patvirinimo kodas, kurį reikės suvesti norint tęsti registraciją. Patvirtinus telefono numerį, būsite paprašytas suvesti daugiau informacijos apie save: jūsų pajamos, įsipareigojimai, šeimyninė padėtis. Pabaigti pildyti paskolos paraišką, reikės patvirtinti savo tapatybę. Tai padaryti galima prisijungus prie savo banko sąskaitos arba atliekant 1ct pavedimą.

Telefonu

Jei paskolos paėmimas internetu atrodo per daug komplikuotas, galima paskolos paraišką užpildyti paskambinus į jų aptarnavimo skyrių telefonu 8 700 77788. Patvirtinus savo tapatybę, konsultantas padės jums užpildyti prašymą.

Klientų aptarnavimo skyriuje

Norint gauti pinigus grynaisiais arba nenorint pildyti paraiškos internetu, galima užsukti į Paypost aptarnavimo skyrių. Atvykus į skyrių, informuokite darbuotoją, kad norite imti paskolą iš Visus ir nurodykite paskolos dydį. Konsultantas patikrins jūsų tapatybę, kredito istoriją bei kitą informaciją ir greitai jus informuos ar jums suteikta paskola bei išmokės sumą grynaisiais.

Sutarties sudarymo būdai

Vivus sutartis galima sudaryti internetu, telefonu arba Paypost klientų aptarnavimo skyriuose.

Pinigų išmokėjimo greitis

Patvirtinus paraišką, bendrovė kelių minučių bėgyje perves pinigus į jūsų sąskaitą. Jei esate SEB, Citadelė ar Šiaulių banko klientas, pinigai jus pasieks 10min bėgyje, tačiau jeigu naudojatės kitų bankų paslaugomis – pinigai atkeliaus standartiniu tarpbankinių pavedimų atlikimo valandomis.

Įmokų vėlavimas ir delspinigiai

Jeigu nutiktų taip, kad negalėsite sumokėti įmokos, galima atidėti mokėjimo terminą vienam mėnesiui susimokant mokestį, kuris atitinka vieno mėnesio palūkanas bei administracinius mokesčius. Orientacinė suma esant skolingam 1000eu su 10% metinių palūkanų norma ir 1,005% mėnesiniu administravimo mokesčiu būtų 18,38eu, tačiau galima bendrauti su kredito bendrove ir susitarti individualias nukėlimo sąlygas. Jeigu nusprendėte neinformuoti kredito bendrovės prieš vėlavimą, jie gali pradėti skaičiuoti 0,05% delspinigius nuo nesumokėtos įmokos. Tad jeigu jūsų įmoka yra 200eu, tai už kiekvieną pavėluotą dieną bus skaičiuojami 0,1eu delspinigiai. Nors tai atrodytų nedidelė pinigų suma, bet vėluojant sumokėti įmokas, esate į traukiami į skolininkų sąrašą. Jeigu įmokos nesumokate ilgesnį laikotarpį, rizikuojate, kad įsiskolinimas bus perduotas skolų išieškojimo įmonėms.

Išankstinis grąžinimas

Pilnas ar dalinis išankstinis paskolos grąžinimas nieko papildomai nekainuoja jei grąžinama paskolos suma yra iki 2320 eu. Bendrovė gali prašyti reikalauti papildomos kompensacijos, kurios dydis priklausytų nuo likusio paksolos termino. Jeigu iki paskolos galo liko mažiau nei metai, gali tekti sumokėti 0.5% kompensaciją, jeigu ilgiau nei metai – 1%.

Refinansavimas

Jeigu turite finansinių įsipareigojimų ir norite gauti geresnes sąlygas arba pasiskolinti papildomai, galite pasinaudoti Vivus refinansavimo paslauga.

Vertinimas

Jei darbuojatės užsienyje arba užsiimate individualia veikla, Vivus yra viena iš nedaugelio bendrovių, kurios gali jums suteikti paskolą. Jei norite gauti paskolą pigiau, rekomenduojame pasižvalgyti į kitas kredito bendroves.

Rekvizitai.lt: 4.2/10 (201 įvertinimas).
Facebook.com: Nėra.
Google: 3.7/5 (3 įvertinimai).

Rekvizitai ir kita informacija

Vivus produktas priklauso UAB Credit Service / 4Finance IT įmonės kodas 302431575

UAB Credit Service / 4Finance IT kontaktiniai duomenys:
Adresas: Jonavos g. 254A, LT-44110 Kaunas 
Tel. nr: 8 700 777 88
El. paštas: info@vivus.lt
Facebook.com: @vivuslietuva

darbo laikas:
I – V – 8:00 – 20:00
VI – VII – 10:00 – 18:00

Vivus

Kitų kreditorių apžvalgos​

Cookie Consent with Real Cookie Banner