Žemiau pateikiame privatumo nuostatos, kuriomis vadovaujasi paskoluabc.lt svetainės (toliau – Svetainė) administracija ir lakytojo (toliau -Jūsų) pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus bei tvarką. Nuostatos pateiktos žemiau yra parengtos remiantis Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (toliau – BDAR) reikalavimais.

Kas mes esame?

Interneto svetainėje paskoluabc.lt kreditai ar kitos finansinės paslaugos nėra teikiamos, svetainėje yra vertojimo paskolų palyginimo platforma, kurioje pateikiame kuo tikslesnę informaciją apie kreditus/paskolas išduodančias įmones, bei jų sąlygas , vykstančias akcijas leisdami jums išsirinkti tinkamiausią sprendimą.

Svetainė tik padeda palyginti ir išsirinkti kredito bendrovę, tačiau negarantuoja kad kredito bendrovės jums taikys sveteineje nurodytas sąlygas.

Kokiais tikslais tvarkome jūsų asmens duomenis?

Kadangi svetainėje nėra galimybės registruotis, mes neprašome ir nereikalaujame lankytojų suteikti mums jokių asmeninių duomenų, tačiau svetainė kaupia ir tvarko duomenys, kurie yra siunčiami jūsų įrenginių prisijungiant svetainės, tokie kaip IP adresas, naudojama naršyklė ar kitus duomenis susijusius su naudojimosi svetaine. Šie duomenys gali būti toliau panaudoti statistinės analizės, techninio svetainės tobulinimo tikslais, taip pat reklaminiais tikslais. Svetainė pasilieka teisę perduoti surinktą informaciją trečiosioms šalims tik Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

Svetainė nėra atsakinga už lankytojo viešai perduodamos asmeninės informacijos apsaugą. Lankytojas turi vengti atskleisti savo asmeninę informaciją (tikrą vardą, asmens kodas, adresą, elektroninio pašto adresą, duomenis apie vaikus, sveikatą, politines pažiūras, religinius įsitikinimus ir pan.) tretiesiems asmenims, o pasirinkus tokius duomenis atskleisti, įvertintini galimas tokių asmeninių duomenų atskleidimo pasekmes.

Kas yra slapukai(cookies)?

Slapukas – tai mažas tekstinis failas, kurį interneto svetainė įrašo į jūsų kompiuterį arba mobilųjį prietaisą, kai jūs toje svetainėje apsilankote. Slapukai plačiai naudojami tam, kad interneto svetainės veiktų arba veiktų efektyviau, ir siekiant suteikti informacijos svetainės savininkams.

Kaip mes naudojame slapukus?

Svetainėje naudojam slapukus, kad užtikrinti jos sklandų veikimą, bei dalis slapukų yra susiję su analitinių duomenų kaupimu.

Slapuku renkami duomenys mūsų svetainėje yra skirti ne identifikaciniais tikslai, bet analitiniais. Jie gali mums pateikti kai kurią informaciją apie lankytojus. Ši informacija įtraukia, bet neapsiriboja naršymo vietovės, IP adreso, naudojamos naršyklės ir prietaiso, operacinės sistemos ir kt. duomenis. Jie taip pat pateikia informaciją apie lankytojų veiksmus Svetainėje: jų praleidžiamą laiką Svetainėje ir atskiruose jos puslapiuose ir kt. informaciją.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas.

Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Kokios yra Jūsų teisės?

Svetainės administracija užtikrina Jūsų teises pagal Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymą, jūs visada galite pasiteirauti dėl kaupiamų asmens duomenų, bei esant poreikiui, pareikalauti šių duomenų pašalinimo.

Kaip su mumis susisiekti?

Jei jums kiltų papildomų klausymų mielai juos atsakysime elektroniniu paštu: info@paskoluabc.lt